jos aclimatiza porumbel fcsb cfr scor morfină Coleg oglindă

FCSB se impune în deplasare și ține aproape de CFR Cluj - Cluj24.ro

CFR CLUJ - FCSB 4-1. Umilinţă pentru FCSB, campioana câştigă la scor şi  fără antrenor!
CFR CLUJ - FCSB 4-1. Umilinţă pentru FCSB, campioana câştigă la scor şi fără antrenor!

FCSB și CFR Cluj s-au calificat în grupele Europa Conference League

FCSB - CFR Cluj 3-1. Vicecampioana încheie sezonul cu un rezultat pozitiv |  Sport.ro
FCSB - CFR Cluj 3-1. Vicecampioana încheie sezonul cu un rezultat pozitiv | Sport.ro

FCSB - CFR Cluj 3-0 » Roș-albaștrii, victorie categorică pe Arena  Națională! Cronică: „Neuberții”
FCSB - CFR Cluj 3-0 » Roș-albaștrii, victorie categorică pe Arena Națională! Cronică: „Neuberții”

FCSB - CFR Cluj 3-3. Final interzis cardiacilor! Roș-albaștrii au egalat în  minutul 90+4. Se menține suspansul în lupta la titlu - Antena Sport
FCSB - CFR Cluj 3-3. Final interzis cardiacilor! Roș-albaștrii au egalat în minutul 90+4. Se menține suspansul în lupta la titlu - Antena Sport

Fotbal - Liga I: CFR Cluj - FCSB 2-0 | AGERPRES • Actualizează lumea.

CFR Cluj - FCSB 4-1. Scor uluitor în Gruia! Roș-albaștrii au fost călcați  în picioare de o echipă fără antrenor principal
CFR Cluj - FCSB 4-1. Scor uluitor în Gruia! Roș-albaștrii au fost călcați în picioare de o echipă fără antrenor principal

CFR Cluj a remizat în deplasare, scor 3-3 împotriva lui FCSB în campionatul  intern
CFR Cluj a remizat în deplasare, scor 3-3 împotriva lui FCSB în campionatul intern

Liga 1: FCSB vs CFR Cluj 0-0 / Cristea a lovit bara transversală la ultima  fază a partidei - HotNews.ro
Liga 1: FCSB vs CFR Cluj 0-0 / Cristea a lovit bara transversală la ultima fază a partidei - HotNews.ro

VIDEO | FCSB - CFR Cluj 3-1. Echipa lui Petrea câştigă un meci de palmares  si orgoliu! Şut a reuşit o dublă
VIDEO | FCSB - CFR Cluj 3-1. Echipa lui Petrea câştigă un meci de palmares si orgoliu! Şut a reuşit o dublă

CFR Cluj învinge FCSB pe Arena Națională, scor 2-0, rezultat ce a  determinat îndepărtarea lui Nicolae Dică
CFR Cluj învinge FCSB pe Arena Națională, scor 2-0, rezultat ce a determinat îndepărtarea lui Nicolae Dică

Florin Tănase, dezvăluiri despre plecarea de la FCSB. „Se discută!” Decarul  e nemulțumit de rezultatul din derby-ul cu CFR
Florin Tănase, dezvăluiri despre plecarea de la FCSB. „Se discută!” Decarul e nemulțumit de rezultatul din derby-ul cu CFR

CFR Cluj - FCSB 0-1. Octavian Popescu relansează lupta pentru titlu! Cum  arată clasamentul din play-off - Playsport
CFR Cluj - FCSB 0-1. Octavian Popescu relansează lupta pentru titlu! Cum arată clasamentul din play-off - Playsport

Experimentați în gafe! Andrei Vlad a comis-o din nou și FCSB a pierdut în  fața
Experimentați în gafe! Andrei Vlad a comis-o din nou și FCSB a pierdut în fața

ProSport SPECIAL 🔴FCSB pierde cu CFR Cluj, scor 0-1! Comentăm cu Erik  Lincar și Christi Luță - YouTube
ProSport SPECIAL 🔴FCSB pierde cu CFR Cluj, scor 0-1! Comentăm cu Erik Lincar și Christi Luță - YouTube

CFR 1907 | FCSB – CFR 1907 CLUJ 3-0

Ei au marcat, noi am căzut". Cum explică FCSB rezultatul rușinos cu CFR Cluj

Superliga: CFR Cluj a câştigat confruntarea din... | News.ro

FCSB - CFR Cluj: analiză pe fiecare post. Rezultatul final

FCSB - CFR CLUJ 0-1. Dan Petrescu, lecţie pentru Gigi Becali pe Arena  Naţională: "Ce răbdare să mai am? Dar ce pot să fac?"
FCSB - CFR CLUJ 0-1. Dan Petrescu, lecţie pentru Gigi Becali pe Arena Naţională: "Ce răbdare să mai am? Dar ce pot să fac?"

FCSB - CFR Cluj, REZULTAT FINAL. Roş-albaştrii, puşi la pământ în două  minute | DCNews
FCSB - CFR Cluj, REZULTAT FINAL. Roş-albaştrii, puşi la pământ în două minute | DCNews

LIVE TEXT FCSB - CFR Cluj, ora 20:00. Derby pentru titlu în final de an

Pe tabelă trebuia afișat nu doar scorul, ci și nota 10!” Mihai Mironică,  despre derbiul FCSB - CFR Cluj | Sport.ro
Pe tabelă trebuia afișat nu doar scorul, ci și nota 10!” Mihai Mironică, despre derbiul FCSB - CFR Cluj | Sport.ro

CFR întrerupe seria de victorii a FCSB-ului și este pe picior de egalitate  cu liderul Farul - Eurosport
CFR întrerupe seria de victorii a FCSB-ului și este pe picior de egalitate cu liderul Farul - Eurosport

CFR Cluj și Gaz Metan, au terminat la egalitate, scor 2-2, rezultat care îi  mulțumește pe cei de la FCSB
CFR Cluj și Gaz Metan, au terminat la egalitate, scor 2-2, rezultat care îi mulțumește pe cei de la FCSB