Home

morfină albină mulțumire primul tur tenis roma pliskova Exista celebru mentă

Simona Halep - Karolina Pliskova în finala turneului de la Roma! Cehoaica a  trecut fără emoții de
Simona Halep - Karolina Pliskova în finala turneului de la Roma! Cehoaica a trecut fără emoții de

Simona Halep va juca la Roma, după eliminarea de la Madrid

Simona Halep, ieșire nervoasă rarisimă, la adresa arbitrului: „Să te uiți  la meci! Nu suntem aici să ne dăm cu părerea. Să respectăm regulile!” |  Sport.ro
Simona Halep, ieșire nervoasă rarisimă, la adresa arbitrului: „Să te uiți la meci! Nu suntem aici să ne dăm cu părerea. Să respectăm regulile!” | Sport.ro

Așa, și?" Cum a explicat Karolina Pliskova înfrângerea cu 6-0, 6-0, în fața  Igăi Swiatek, la Roma - Eurosport
Așa, și?" Cum a explicat Karolina Pliskova înfrângerea cu 6-0, 6-0, în fața Igăi Swiatek, la Roma - Eurosport

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma.  Premiile au scăzut dramatic din cauza pandemiei - Playtech Știri
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma. Premiile au scăzut dramatic din cauza pandemiei - Playtech Știri

Stiri despre WTA Roma 2020 | Sport.ro

Câţi bani poate câştiga Simona Halep la WTA Roma 2022! Premiu important  pentru calificarea în turul 2 - Fanatik.ro
Câţi bani poate câştiga Simona Halep la WTA Roma 2022! Premiu important pentru calificarea în turul 2 - Fanatik.ro

Simona Halep a câștigat turneul WTA de la Roma

Halep a câștigat primul turneu la Roma. Pliskova a abandonat - Paranteze

Karolina Pliskova, în semifinale la Roma după ce a salvat trei mingi de  meci / Duel cu Petra Martic - HotNews.ro
Karolina Pliskova, în semifinale la Roma după ce a salvat trei mingi de meci / Duel cu Petra Martic - HotNews.ro

Simona Halep evoluează luni în primul tur la... | News.ro

Simona Halep evoluează astăzi în primul tur al turneului dea Roma

Simona Halep vs. Karolina Pliskova | 2020 Rome Final | WTA Highlights -  YouTube
Simona Halep vs. Karolina Pliskova | 2020 Rome Final | WTA Highlights - YouTube

Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit  într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24
Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24

Video Exclusiv | Scene uluitoare: Pliskova şi-a ieşit din minţi şi a rupt  scaunul arbitrului cu racheta
Video Exclusiv | Scene uluitoare: Pliskova şi-a ieşit din minţi şi a rupt scaunul arbitrului cu racheta

Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Roma și o depășește pe Simona  Halep în clasamentul WTA | Digi24
Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Roma și o depășește pe Simona Halep în clasamentul WTA | Digi24

Video Exclusiv | De ce se teme Simona Halep înaintea finalei de la Roma.  Punctul forte al Karolinei Pliskova
Video Exclusiv | De ce se teme Simona Halep înaintea finalei de la Roma. Punctul forte al Karolinei Pliskova

O zi oribilă!" Explicația Karolinei Pliskova pentru eșecul neverosimil de  la Roma, 0-6, 0-6 cu Iga Swiatek
O zi oribilă!" Explicația Karolinei Pliskova pentru eșecul neverosimil de la Roma, 0-6, 0-6 cu Iga Swiatek

Când joacă Simona Halep în turul 2 la WTA Roma. S-a stabilit ora de start!  - Fanatik.ro
Când joacă Simona Halep în turul 2 la WTA Roma. S-a stabilit ora de start! - Fanatik.ro

Decizie surprinzătoare luată de WTA după scandalul provocat de Pliskova la  Roma! Ce sancțiune a primit
Decizie surprinzătoare luată de WTA după scandalul provocat de Pliskova la Roma! Ce sancțiune a primit

Câți bani poate câștiga Simona Halep la WTA Roma

Karolina Pliskova vs. Jil Teichmann | 2022 Rome Round 2 | WTA Match  Highlights - YouTube
Karolina Pliskova vs. Jil Teichmann | 2022 Rome Round 2 | WTA Match Highlights - YouTube

Video | Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1! Abandon Pliskova! Simo a  câștigat turneul de la Roma
Video | Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1! Abandon Pliskova! Simo a câștigat turneul de la Roma

Karolina Pliskova, eliminată de la Roland Garros

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma.  Scădere incredibilă
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma. Scădere incredibilă