Home

Ezita Fi atent la Salvie wta tenis masculin Ciuguli Excremente Orice

Clasament ATP și WTA, cine e numărul unu în tenisul masculin și feminin

Tenis ATP & WTA, săptămâna 1-7 august. Ana Bogdan a câștigat turneul de la  Iași! Pe ce loc urcă în clasament după două finale în ultima săptămână.  Video - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, săptămâna 1-7 august. Ana Bogdan a câștigat turneul de la Iași! Pe ce loc urcă în clasament după două finale în ultima săptămână. Video - Fanatik.ro

Clasamentul WTA | Simona Halep se menține pe locul 7, Sorana Cîrstea a  urcat o poziție
Clasamentul WTA | Simona Halep se menține pe locul 7, Sorana Cîrstea a urcat o poziție

Concord Iași Open

Ce înseamnă WTA la tenis?

Tenis: Ons Jabeur a câştigat turneul WTA de la Charleston | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Ons Jabeur a câştigat turneul WTA de la Charleston | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep pe locul 3 WTA! Cum arată top 10 după Australian Open

Cel mai lung meci al anului, în WTA, s-a jucat la Roma: inclusiv Djokovic  și Nadal ar fi surprinși de durata partidei | Sport.ro
Cel mai lung meci al anului, în WTA, s-a jucat la Roma: inclusiv Djokovic și Nadal ar fi surprinși de durata partidei | Sport.ro

Tenis: Ana Bogdan s-a calificat pe tabloul principal la Birmingham (WTA) -  Sport Alert
Tenis: Ana Bogdan s-a calificat pe tabloul principal la Birmingham (WTA) - Sport Alert

Emma Răducanu - Wikipedia

Patrick Mouratoglou nu are niciun dubiu: WTA are propriul Big 3! "Locul din  clasament n-o ajută!" - Eurosport
Patrick Mouratoglou nu are niciun dubiu: WTA are propriul Big 3! "Locul din clasament n-o ajută!" - Eurosport

Decizie scandaloasă a organizatorilor de la Roma! Campioana turneului WTA  va primi mai puțini bani
Decizie scandaloasă a organizatorilor de la Roma! Campioana turneului WTA va primi mai puțini bani

Tennis Tracker: Alcaraz păstrează trofeul ATP Madrid/Cîrstea, câștigătoarea  turneului WTA Reus | Flashscore.ro
Tennis Tracker: Alcaraz păstrează trofeul ATP Madrid/Cîrstea, câștigătoarea turneului WTA Reus | Flashscore.ro

WTA: Meciul Bogdan – Ţurenko a avut cel mai... | News.ro

Simona Halep rămâne în TOP 10 WTA. Diferență infimă față de Barbora  Krejcikova
Simona Halep rămâne în TOP 10 WTA. Diferență infimă față de Barbora Krejcikova

Tenis | Orangesport

Tenis ATP & WTA, 2-8 ianuarie 2023. Filip Jianu a pierdut finala turneului  de la Oeiras, Portugalia. Va urca 35 de locuri în clasamentul ATP -  Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, 2-8 ianuarie 2023. Filip Jianu a pierdut finala turneului de la Oeiras, Portugalia. Va urca 35 de locuri în clasamentul ATP - Fanatik.ro

VIDEO Lidera WTA, înfrângere fără drept de apel în fața locului 3 mondial -  HotNews.ro
VIDEO Lidera WTA, înfrângere fără drept de apel în fața locului 3 mondial - HotNews.ro

WTA a anunțat calendarul competițional pentru prima parte a anului 2021

Starurile din WTA, puse pe jar! Controversa inegalității premiilor în bani  ia amploare la Roma - Eurosport
Starurile din WTA, puse pe jar! Controversa inegalității premiilor în bani ia amploare la Roma - Eurosport

Clasament WTA - tenisdecamp.ro

litru marţi Pronunță turneul de tenis masculin de la budapesta 2018 Taur  Imuniza Gândi
litru marţi Pronunță turneul de tenis masculin de la budapesta 2018 Taur Imuniza Gândi

WTA Auckland Open - Wikipedia

Djokovic nu mai e #1 ATP, iar Simona Halep ar putea deveni a doua rachetă a  României: situația la zi a clasamentelor ATP și WTA | Sport.ro
Djokovic nu mai e #1 ATP, iar Simona Halep ar putea deveni a doua rachetă a României: situația la zi a clasamentelor ATP și WTA | Sport.ro