Home

Tricicletă Vedere salut sferturi finala australian open 2019 pată fezabilitate asupra depÄƒÈ ™

Când se joacă Simona Halep - Serena Williams în sferturi la Australian Open  2021. S-a stabilit ora de start - Fanatik.ro
Când se joacă Simona Halep - Serena Williams în sferturi la Australian Open 2021. S-a stabilit ora de start - Fanatik.ro

FINAL. Simona Halep-Serena Williams la Australian Open 2021. Serena a  câștigat meciul. „Simo” a ratat calificarea în semifinale | Antena 1
FINAL. Simona Halep-Serena Williams la Australian Open 2021. Serena a câștigat meciul. „Simo” a ratat calificarea în semifinale | Antena 1

SIMONA HALEP - KAIA KANEPI 6-7 (2), 6-2, 6-4 // Primele declarații ale  liderului WTA după debutul de succes de la Australian Open 2019: „Altfel  privesc acum spre turul doi”
SIMONA HALEP - KAIA KANEPI 6-7 (2), 6-2, 6-4 // Primele declarații ale liderului WTA după debutul de succes de la Australian Open 2019: „Altfel privesc acum spre turul doi”

Au mai rămas doar 16! Încep meciurile de top la Australian Open: toate  optimile de finală | Sport.ro
Au mai rămas doar 16! Încep meciurile de top la Australian Open: toate optimile de finală | Sport.ro

Tenis: Simona Halep s-a calificat în sferturile turneului Australian Open |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep s-a calificat în sferturile turneului Australian Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Filip Jianu, SINGURUL ROMAN ramas la Australian Open, CALIFICAT in sferturi  la simplu si in semifinale la dublu! | Sport.ro
Filip Jianu, SINGURUL ROMAN ramas la Australian Open, CALIFICAT in sferturi la simplu si in semifinale la dublu! | Sport.ro

Cum arată primele sferturi de finală de la Australian Open - spotmedia.ro

S-a încheiat primul sfert de finală pe tabloul de simplu feminin:  performanță incredibilă pentru jucătoarea care
S-a încheiat primul sfert de finală pe tabloul de simplu feminin: performanță incredibilă pentru jucătoarea care

Simona Halep, în sferturile de finală ale Australian Open. Ea va urca pe  locul 2 WTA după turneul de la Melbourne
Simona Halep, în sferturile de finală ale Australian Open. Ea va urca pe locul 2 WTA după turneul de la Melbourne

Karolina Pliskova, Naomi Osaka şi Elina Svitolina, în sferturi la Australian  Open | Digi24
Karolina Pliskova, Naomi Osaka şi Elina Svitolina, în sferturi la Australian Open | Digi24

US Open 2022, sferturi de finală. Carlos Alcaraz, calificare după un  thriller de peste 5 ore cu Sinner. Tabloul complet al semifinalelor -  Fanatik.ro
US Open 2022, sferturi de finală. Carlos Alcaraz, calificare după un thriller de peste 5 ore cu Sinner. Tabloul complet al semifinalelor - Fanatik.ro

Încep surprizele la Australian Open 2019. Două adversare de temut ale  Simonei Halep, eliminate | Digi24
Încep surprizele la Australian Open 2019. Două adversare de temut ale Simonei Halep, eliminate | Digi24

Simona Halep, învinsă de Serena Williams pentru a 10-a oară

Stefanos Tsitsipas e în sferturile de finală de la Australian Open, după un  meci maraton de 5 seturi!
Stefanos Tsitsipas e în sferturile de finală de la Australian Open, după un meci maraton de 5 seturi!

Irina Begu, în sferturi la Melbourne Summer Set 2! Românca, revenire  frumoasă cu Jasmine Paolini - Eurosport
Irina Begu, în sferturi la Melbourne Summer Set 2! Românca, revenire frumoasă cu Jasmine Paolini - Eurosport

Simona Halep face un meci excelent, câștigă cu Mertens și se califică în sferturile  Australian Open! - Treizecizero
Simona Halep face un meci excelent, câștigă cu Mertens și se califică în sferturile Australian Open! - Treizecizero

Simona Halep - Serena Williams | Românca a prefaţat disputa de la Australian  Open - Eurosport
Simona Halep - Serena Williams | Românca a prefaţat disputa de la Australian Open - Eurosport

Serena Williams, eliminată de Karolina Pliskova, în sferturile de finală  ale Australian Open | Digi24
Serena Williams, eliminată de Karolina Pliskova, în sferturile de finală ale Australian Open | Digi24

Sferturi de finală Australian Open 2021 » Serena Williams – Simona Halep,  la episodul cu numărul 13
Sferturi de finală Australian Open 2021 » Serena Williams – Simona Halep, la episodul cu numărul 13

Rafael Nadal e în finală la Australian Open: victorie în patru seturi cu  Matteo Berretini! Cu cine va juca pentru trofeu
Rafael Nadal e în finală la Australian Open: victorie în patru seturi cu Matteo Berretini! Cu cine va juca pentru trofeu

Felicitari, Simona! Halep o invinge pe Iga Swiatek dupa un meci incredibil  si merge in sferturile
Felicitari, Simona! Halep o invinge pe Iga Swiatek dupa un meci incredibil si merge in sferturile

Simona Halep, învinsă de Serena Williams cu 2-0 în sferturile Australian  Open - Stirileprotv.ro
Simona Halep, învinsă de Serena Williams cu 2-0 în sferturile Australian Open - Stirileprotv.ro